Liec man spēle: atsākt rakstīšanas padomi atbilstoši grāmatveža darbu apraksts Robert pusi finanšu un grāmatvedības

Daudzi uzņēmumi filtrēt to ienākošo atsākot caur datora lietojumprogrammu, lai atsijātu kandidātiem, kuri nav labas spēles ar atslēgvārdiem. Šim filtram nozīmē jūsu CV var kādreiz darīt to darbā menedžeri rokās. Studēt grāmatveža amata aprakstam un meklēt atslēgas frāzes un līdzīgas darbības vārdi “risinās”, “finanšu atbilstība” un “pārdošanas prognozes.” Izmantojiet savu CV jebkurā vietā atbilst šiem atslēgvārdiem. Neaizmirstiet pārbaudīt jūsu ieņemamais amats un izvietojumu, darba aprakstā, turklāt, ja iespējams.

Vairāk atslēgvārdus izlīdzināt, jo lielāks jūsu iespēja pacelties līdz kaudze galam. Tā vietā, lai vienkārši aprakstīt savus pienākumus pie katra darba uzskaitīti savu darbu vēsturiskā pagātne, mēģiniet rakstot miniatūru lietu stāsti, kas ietver īpašas sekas. Piemēram, paziņojot, ka jūs vienkārši “pārbauda grāmatvedības metodes” ir labi, bet veikt papildu solis apraksts un piedāvāt statistika, kas parāda, kā palīdzēja jūsu firmā, palielinātu tās efektivitāti un palīdzēja samazināt izmaksas. Ieskaitot sekas izstādes iespējas darba devējam, jūs vienkārši problēmu risinātājs, kurš apzinās savu lomu sabiedrības nozīmīgumu. Nav spīdums pār mīksts prasmes jūsu CV.

Patiesībā darba devēji arvien vairāk meklē dažas diez vai mīksts prasmes to grāmatveži. Piemēram, minot jūsu publiskās komunikācijas prasmes stāsta priekšrocības darba devējs jūs varat piegādāt jūsu idejas un ziņojumus klientiem. Biznesa asa uztvere ir alternatīvais būtisku mīksto prasmju. Tas ir parasts mūsdienās par “sociālo mediju savvy” ierasties uz grāmatveža amata apraksts. Būt droši norādīt savas prasmes ar Facebook, LinkedIn, tērzēšana un citus attiecīgos rīkus.