Uzlabot jūsu personāla efektivitāti ar grāmatvedības tehnoloģiju Robert Half

Palikt pirms konkurenci un uzlabotu effectivity, sabiedrībām jāpilda savas komandas jaunākais rīkus un apmācību, viņi vēlas darīt savu darbu. Tehnoloģijas var uzlabot finanšu pārskatus, palielināt aizsardzības un palielināt uzņēmuma spēju joprojām atbilst regulatīvās pilnvaras, bet daudziem grāmatvedības vadītāji joprojām atrast sev ciešanas uzturēt tempu. Patiesībā, 41 krediti procentiem aptaujāto mūsdienu Robert Half resursu apsaimniekošanas aptaujā atbildēja uzturēšanu mūsdienu pieredzi CFOs ir finest izaicinājums grāmatvedības un finanšu darba grupas. Robert Half 2015 Benchmarking grāmatvedības un finanšu funkciju ziņojums atklāja, ka 78 % U.

ASV aģentūrām un 90 % no Kanādas uzņēmumi ir atkarīgi no ERP sistēmas kā savu primāro finanšu sistēmu. Ja jūs esat pāraudzis Excel, līdzvērtīgas Microsoft Dynamics GP, JD Edwards, Oracle/PeopleSoft un SAP ERP sistēma uzlabos jūsu effectivity? Pēc pārlūkošanas apkārt, ņemiet vērā jūsu darbiniekiem būs nepieciešama izglītība kā piegādes un interpretēt ERP pārskatīšanu, lai palīdzētu rokasgrāmata būtiski uzņēmuma lēmumus. Mākonis skaitļošanas grāmatvedības programmatūras ieviešanas priekšrocības nāk ar izmaksu likmes samazināšanu, labāka efektivitāte mazāka papīra un mazāk fizisko dokumentu un pievienoto slāņa drošības attīstībā zādzības vai katastrofa. Mākonis skaitļošanas ļauj jums un jūsu darbiniekiem grāmatvedības un finanšu potenciāls, lai orķestrēt un krānu uz darbplūsmas attālināti — rindā vai no mājām, visur ir drošs Wi Fi savienojums. Tā arī ļauj jūsu mijiedarbība ar darbiniekiem un klientiem, izmantojot drošu savienojumu.

Pārliecinieties, ka izskata jebkuru ārējo mākonis garāžu pakalpojumu drošības protokolus un sekot nozares parastajiem pasākumiem.