Atmest savu darbu ar Grace Accountemps

Kamēr tas ir izdevīgi strādāt ar patīkamu grāmatvedības un finanšu kolēģi, tie nav pirmie cilvēki, lai informētu, ka esat atstājot darbu. Tāpat jums vajadzētu pārraidīt savu lēmumu, izmantojot sociālo mediju. Jūsu priekšnieks varētu būt 1 persona jūsu darbavietā dabūt rokā ziņas. Un pat tad tas ir labākais, ierasties līdz brīdim, kad ir iesnieguši atkāpšanās vēstule un zināt jūsu pēdējā dienā pirms stāstīt kolēģiem.

Jūs nevēlaties, lai risks, kam jūsu menedžerim laikā grapevine, ka jūs esat atstājot atklātu. Kas rāda sliktu spriedumu un acīmredzot parāda galvenās prioritātes nenāk ar bažām par to, kā uzņēmums veiks jūsu mājsaimniecības uzdevumus jūsu prombūtnes laikā. Iespaidīgs šovs par atkāpšanos no amata ir populāri visā pop kultūru. Daži dokumenti, virs augšējās atkāpšanos no amata, tie esam dzirdējuši par, līdzvērtīgas “Es aizeju” kūku cepšanai, ķieģeļu mešana visā loga un padarot sūtīt pie mūzikas video Robert Half apsekojuma respondentus. Kamēr šie taktika, šķiet, caurejas līdzeklis, jo īpaši, ja jums nepatīk jūsu darba vai priekšnieks, piekrītu ilgtermiņā sekas un pretoties kārdinājumam. Parasti empīriskajām, aizejot no darba: nav ļaunprātība, nav blēņas un nav trikus.

Tas ir ārkārtīgi neprofesionāli ar darbu ārpus brīdinājuma atkāpties. Varbūt, kā rezultātā viņi baidījās no kara vārdiem, daži personāla atstātais saviem darba devējiem nekad atgriešanās no pusdienas, vannas vai kurpju pārlūkošanu, saskaņā ar Robert Half apsekojumu. Jūsu priekšnieks dod pietiekami daudz laika veikt plānus, maiņu darba slodze, un meklēt iespējas aizstāt. Divas nedēļas paziņojums ir parasta, iesniedzot savu demisiju. Ja jums ir galvenā atbildība vai tiešām augsti ekspertu prasmes, jūsu darba devējs apbrīnot daudz bufera pārejai.