Nav iespējams noliegt, ka Rīga ir visu Latvijas notikumu galvaspilsēta – te dzīve mutuļo, viss plūst, mainās un attīstās. Rīga noteikti būs īstā vieta tiem, kuri vienmēr meklē kaut ko, ko darīt neatkarīgi no tā, vai ir nedēļas nogale, pirmdienas rīts vai piektdienas vakars. Rīga neliek vilties, jo pasākumu piedāvājums ir ļoti plašs. Tiem, kuriem pie sirds iet festivāli, garlaicīgi nebūs nekad, jo tos Rīgā rīko katru gadu, tādēļ, ja Jums prātā un sirdī iekrita kāds no iepriekšējā gada notikumiem, tad nav jābēdā, jo to noteikti rīkos arī šajā gadā!

Ja arī Jūs esat gardēdis, tad noteikti ir vērts piedalīties ikgadējā Rīgas restorānu nedēļā, kura parasti norit aprīlī – tajā labākie Rīgas šefpavāri savos restorānos izveido īpašas ēdienkartes, no kurām par klientam draudzīgām cenām ir iespējams gūt īstu garšu baudījumu. Katru gadu piedāvājums atšķiras, balstoties uz to, kādi dārzeņi ir sezonā, bet viens fakts ir nemainīgs – īsts vēdera prieks Jums tiks garantēts! Restorānu nedēļā var piedalīties pilnīgi visa ģimene, jo arī paši mazākie pratīs novērtēt šefpavāru veikumu, rūpējoties par to, lai Jūs izbaudītu garšīgu un uzturvielām bagātu maltīti lieliskā atmosfērā.

Tiem, kuriem vairāk pie sirds iet mūzika, iesakām apmeklēt Rīgas Operas festivālu jūnijā vai arī starptautisko saksafona mūzikas festivālu ”Saxophonia” februārī. Abos no šiem mūzikas festivāliem būs dzirdami gan pašmāju, gan ārzemju mūziķi attiecīgajā žanrā, kuri uzstāsies un ļaus Jums saklausīt īstu meistarību. Rīga jau izsenis lepojas ar savām mūzikas tradīcijām, tādēļ šie festivāli ir tikai vieni no daudzajiem, kurus vismaz vienu reizi mūžā būtu jāapmeklē katram, tādēļ atcerieties, ka biļetes ir jāiegādājas jau laicīgi.

Saprotams, ka publikā atradīsies arī kā asāka cienītāji, tādēļ tiem piemērots būs festivāls ”Erots”, kurā gadu no gada var baudīt dažādus šovus un citas pikantērijas pavisam brīvā un nepiespiestā gaisotnē, kas noteikti liks ļaut vaļu fantāzijai arī pārnākot mājās pie sava partnera!