Kā jau zināms Rīgai pieder ne vien faktiskās galvaspilsētas, bet arī Latvijas kultūras galvaspilsētas tituls, jo tā viennozīmīgi izkonkurē jebkuru citu pilsētu ar savu plašo kultūras pasākumu programmu. Rīgā vienmēr būs ko darīt kā lieliem, tā maziem, vienīgais, ko Jums atliek darīt ir izvēlēties, uz kuru no koncertzālēm dosieties šonedēļ!

Ave Sol

Viena no interesantākajām Rīgas koncertzālēm ir Ave Sol – bijusī Svētā Pētera un Pāvila pareizticīgo baznīca celta laikā no 1780. Līdz 1785. gadam, un vēl joprojām tiek uzskatīta par vienu no labākajiem klasicisma stila paraugiem Rīgā, tomēr pēc 1977. gada sākās tās pārveidošana, kuras rezultātā tā kļuva no baznīcas par koncertzāli, kurā tiek izpildīta lieliskas kvalitātes koru mūzika – ja šis mūzikas žanrs Jums iet pie sirds, tad Ave Sol noteikti būs Jums piemērota izvēle.

Palladium

Kā nākamo būtu vērts minēt koncertzāli Palladium, kas ir lielākā šāda veida koncertzāle visā Baltijā – Palladium telpās tiek organizēti daudzu zvaigžņu un starptautisku mākslinieku koncerti, jo zāles ietilpība ir līdz pat 2000 skatītājiem. Šī koncertzāle atrodas pašā Rīgas centrā, un tā ir tikusi izveidota kādreizējā kinoteātra Palladium telpās. Pat šodien arī ēka, kurā tā atrodas, tiek uzskatīta par vidēja mēroga arhitektūras pieminekli, tādēļ noteikti būtu vērts vismaz vienreiz dzīvē šo koncertzāli apmeklēt – Jums tiks garantēts ne vien kultūras vai muzikālais baudījums, bet varēsiet arī pamielot acis ar ēkas savdabīgo arhitektūru.

Spīķeru

Vēl kāda interesanta un apskates vērta vieta ir Spīķeru koncertzāle. Kā jau liecina tās nosaukums, tā atrodas Spīķeru kvartālā, kur tā nācējus aicina ar savu patīkamo, senatnīgo auru. Šī koncertzāle ir piemērota kamermūzikas koncertiem, kā arī tā ir salīdzinoši maza un var sasēdināt tikai apmēram 250 viesus. Šajā koncertzālē ikdienā darbojas dažādi kultūras un mūzikas kolektīvi, kas tur arī sniedz koncertus klausītājiem. Šīs koncertzāles programma ir ļoti dažāda, tādēļ varat būt droši, ka kaut kas interesants atradīsies katram klausītājam – atnāciet un pārliecinieties!